Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāku pieredzi un pakalpojumus. Izmantojot mūsu mājaslapas pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Tomēr lietotājam ir iespēja novērst sīkfailu ģenerēšanu un noņemšanu, pārlūkprogrammā atlasot atbilstošo opciju. Ja jūsu pārlūkprogrammā ir iespējams bloķēt sīkdatnes, daži vietnes pakalpojumi vai funkcionalitāte var nebūt pieejama.

“Sīkdatne” ir neliels teksta gabals, ko vietnes nosūta pārlūkprogrammai un kas tiek glabāts lietotāja datorā, kas var būt personālais dators, mobilais tālrunis, planšetdators utt. Šie faili ļauj vietnei atcerēties informāciju par Jūsu apmeklējumu, piemēram, kā valodu un vēlamās iespējas, kas var atvieglot Jūsu nākamo apmeklējumu un padarīt vietni noderīgāku, lai pielāgotu jūsu saturu. Sīkdatnēm ir ļoti svarīga loma tīmekļa lietošanas pieredzes uzlabošanā.

Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat, ka lietotājs var instalēt sīkfailus jūsu terminālā un paziņot mums šādu informāciju: Statistiskā informācija par vietnes izmantošanu. Vēlamās tīmekļa piekļuves formāts no mobilajām ierīcēm. Atjauninājumi, kas veikti tīmekļa pakalpojumos un datu pielāgošanas pakalpojumos. Informācija par reklāmām, kas tiek rādītas lietotājam. Informācija no aptaujām, kurās iesaistīts lietotājs.